|
|
|
|
Hétvégi sportműsor (1. rész)
|
1990. szeptember 28. péntek (MTI) - A hétvégén, szombaton és vasárnap sorra kerülő jelentősebb sportesemények Magyarországon:
szeptember 29., szombat: ------------------------
birkózás: NB I-es csapatbajnokság az Immobilia Kupáért, Ú. Dózsa - Vasas, Megyeri út, 14 ó DVTK - Bp. Spartacus, Miskolc, 15
gokart: Az OB 11. fordulója, Győr, Likócsi-pálya, 14 ó
gyeplabda: NB I-es rájátszás
kerékpár: Csepel Kupa, Pannonplast Díj nemzetközi országúti verseny, rajt: Csepeli stadion, 10 ó
kézilabda: Tisza Volán - Minaur Baia Mare (román) férfi IHF Kupa visszavágó, Szeged, 19 ó
NB I-es férfimérkőzés: Szolnok - VÁÉV-Bramac (17 ó), NB I-es női találkozók
kosárlabda: Bajnoki mérkőzések, köztük a férfiaknál: Atomerőmű - Bp. Honvéd, 17 ó Videoton - Csepel, 16.30 a nőknél: Sopron - Tungsram, 17 ó
labdarúgás: NB I-es mérkőzések: Váci Izzó - Veszprém, 15 ó Pécsi MSC - Ú. Dózsa, 16 Vasas - Rába ETO, 17 Siófoki Bányász - Tatabányai Bányász, 19 Szeged SC - Debreceni VSC, 19 Bp. Honvéd - Ferencváros, 19
NB II, Nyugati csoport: Haladás VSE - ZTE, 19 ó
öttusa: Budacolor Kupa, férfi vívás - Honvéd-terem (9 ó), női lovaglás - Nemzeti Lovarda (9), úszás - Nemzeti Sportuszoda (18)
röplabda: Bajnoki mérkőzések, köztük a férfiaknál: Ú. Dózsa - Fabulon-Vasas, Vágóhíd u., 15 ó
tenisz: PÁ-RA Kupa pénzdíjas verseny, Érd-parkváros, 14 ó
torna: Magyarország - Spanyolország férfiválogatott viadal, Esztergom, előírtak, 17 ó (folyt.köv.)
1990. szeptember 28., péntek 09:52
|
Vissza »
|
|
Hétvégi sportműsor (2. rész)
|
szeptember 29., szombat: ------------------------
vízilabda: Női BEK-selejtező, Szentes: Coventry (angol) - Volturno (olasz) 14.30 ó, Ethnikos (görög) - Mediterrani (spanyol) 15.45, Szentes - Fram Odense (dán) 17 ó
OB I-es férfimérkőzések: Tungsram - Szentesi SC, Komjádi uszoda, 11 ó Ú. Dózsa - Szolnoki Vízügy, Komjádi uszoda, 19.30 Szeged SC - Tatabányai Bányász, 11 Eger SE - FTC-Törley, 16 Bp. Spartacus - BVSC, Kőér u., 18 OSC - Vasas, Hajós Alfréd uszoda, 18.30
szeptember 30., vasárnap: -------------------------
autósport: Nemzetközi autocross-viadal, Cserénfa, 9 ó
gokart: Az OB 12. fordulója, Győr, Likócsi-pálya, 11 ó
kerékpár: Béke Grand Prix, kritériumverseny, Citadella, 11 ó
kézilabda: PEMÜ-Honvéd - Komló NB I-es férfimérkőzés, Solymár, 16.30 ó
kosárlabda: Bajnoki mérkőzések, köztük a nőknél: BSE - Szarvas, Városmajor, 16 ó
labdarúgás: NB II-es mérkőzések (valamennyi 15 órakor): Keleti csoport: Szarvasi Vasas - Kecskeméti SC Eger SE - Kazincbarcikai Vegyész Kecskeméti TE - Salgótarjáni Síküveg Diósgyőri VTK - Csepel SC Kabai Egyetértés - Hatvan-DEKO Nyíregyházi VSC - Bajai SK Debreceni MTE - Szolnoki MÁV MTE
Nyugati csoport: Ajka Hungalu - BKV Előre Oroszlányi Bányász - Mohács Dorogi Bányász - Dunaferr Komlói Bányász - Sabaria-Tipo BMTE-Törley - Soproni SE Nagykanizsai Olajbányász - Paksi Atom Szekszárdi Dózsa - III. ker. TTVE (folyt.köv.)
1990. szeptember 28., péntek 09:55
|
Vissza »
A hírhez kapcsolódik »
|
|
Hétvégi sportműsor (3. rész)
|
szeptember 30., vasárnap: -------------------------
öttusa: Budacolor Kupa, futás, Kamaraerdő, 9 ó
röplabda: NB I-es mérkőzések, köztük a férfiaknál: Fabulon-Vasas - Csepel, Fáy u., 15 ó Tungsram - Kapos Volán, Megyeri út, 10.30 Ú. Dózsa - Nyíregyházi VSC, Vágóhíd u., 15 a nőknél: BSE - Vasas, Városmajor, 17 ó
tenisz: PÁ-RA Kupa pénzdíjas verseny, Érd-parkváros, 10 ó
torna: Magyarország - Spanyolország férfiválogatott viadal, Esztergom, szabadon választottak, 15 ó
vízilabda: Női BEK-selejtező, Szentes: Ethnikos (görög) - Fram Odense (dán) 14.30 ó, Mediterrani (spanyol) - Coventry (angol) 15.45, Szentes - Volturno (olasz), 17 ó+++
1990. szeptember 28., péntek 09:55
|
Vissza »
A hírhez kapcsolódik »
|
|
|
|
|
|