|
 |
 |
 |

Konzultáció az állami vagyonalapról és a vagyonvédelemről
|

1989. december 15., péntek - A kormány és a pártok képviselői konzultációt folytattak pénteken a Parlamentben az állami vagyonalapról és a vagyonvédelemről szóló törvényjavaslatokról. Medgyessy Péter miniszterelnök-helyettes hangoztatta: e fontos, és az átmenet segítéséhez szükséges törvénytervezeteket csak akkor fogják a Parlament elé terjeszteni, ha ehhez megkapják a pártok többségének beleegyezését. A vitában teljes volt az egyetértés abban, hogy minél hamarabb véget kell vetni az állami vagyon elherdálásának. Jelenleg ugyanis szinte ellenőrizetlenül folyik a vállalatok kiárusítása, a gazdaság ezen területe egyes személyek vadászterületévé vált. (MTI)
1989. december 15., péntek 13:11
|

Vissza »
A hírhez kapcsolódik »
|
|
|
 |
|
|
|
 |
 |
Az oldalon olvasható MTI hírek a Magyar Távirati Iroda korabeli, napi 250-300 hírből álló teljes napi kiadásaiból származnak. A fotóválogatás alapja az MTI napi 1000 darabból álló negatív állománya. A szerzői jogról szóló 1999. évi LXXVI. törvény 1 § (2) p) pontja és 84/A §-a alapján törvényi védelem alá tartoznak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni, sugározni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni - a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. (Az adatbázis-azonosítót az MTI belső szerkesztőségi rendszere tartalmazza.)
Az MTI előzetes engedélye nélkül tilos az MTI honlapjaira mutató, valamint az oldalak belső tartalmához vezető link elhelyezése.
|
|
 |
|
|