|
 |
 |
 |

Magyar menedzserek képzése Japánban
|

Trom András, az MTI tudósítója jelenti:
Tokió, 1989. november 27. hétfő /MTI-tud./ - A Toyo Menka japán kereskedőház azt tervezi, hogy a magyar nemzetközi menedzserképző központ hallgatói részére jövő év májusától öt hetes továbbképző tanfolyamot szervez- közölte a The Japan Economic Journal hétfőn megjelent száma. Mint ismeretes, a Toyo Menka lizinggyár létrehozásában és az üvegtextilia-előállító létesítmény megvalósításában egyaránt jelentős szerepet játszott, és a vegyesvállalatok terén kedvező tapasztalatokra tett szert. Ezért tervezi, hogy csatlakozik az olasz Fiat és a dél-koreai Daewoo cégek továbbképzési programjához.
A magyarországi nemzetközi menedzserképző központ 28 hallgatója két éves kurzuson vesz részt, amelynek a második évét az egyesült államokbeli Pittsburghban töltik. Közülök kettő részére a Toyo Menka öt hetes képzést ajánl fel az amerikai kurzus előtt. Az elképzelések szerint a magyar ,,diákok,, a japán kereskedőház oszakai központjában a tervezési és gyártmányfejlesztési részlegek munkáját tanulmányoznák. Amennyiben ez beválik, kívánságra a Toyo Menka kész lesz megismételni a továbbképzést. +++
1989. november 27., hétfő 16:23
|

Vissza »
|
|
|
 |
|
|
|
 |
 |
Az oldalon olvasható MTI hírek a Magyar Távirati Iroda korabeli, napi 250-300 hírből álló teljes napi kiadásaiból származnak. A fotóválogatás alapja az MTI napi 1000 darabból álló negatív állománya. A szerzői jogról szóló 1999. évi LXXVI. törvény 1 § (2) p) pontja és 84/A §-a alapján törvényi védelem alá tartoznak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni, sugározni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni - a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. (Az adatbázis-azonosítót az MTI belső szerkesztőségi rendszere tartalmazza.)
Az MTI előzetes engedélye nélkül tilos az MTI honlapjaira mutató, valamint az oldalak belső tartalmához vezető link elhelyezése.
|
|
 |
|
|