|
|
|
|
Hétvégi sportműsor (1. rész)
|
1989. október 27. péntek (MTI) - A hét végén, szombaton és vasárnap a következő jelentősebb sporteseményekre kerül sor: október 28. szombat: -------------------- asztalitenisz: ETTU Kupa-mérkőzések, férfiak: Kiskunfélegyházi LTSZ - Union Wolkersdorf (osztrák), 17 ó, Postás - TTC Raiffeisen Kuchl (osztrák), Lumumba u., 15 ó, nők: Kanizsa Bútor - Victorio Ragosa (olasz), Nagykanizsa, 10 ó, BSE - TSE Dölmen (nyugatnémet), Városmajor, 17.30 ó atlétika: 50 km-es gyalogló Budapest-bajnokság, Népstadion, betonkör, 10 ó cselgáncs: Férfi rangsorverseny, Megyeri út, 10.30 ó Női rangsorverseny, Szeged, 11 ó jégkorong: Magyar Kupa és Ongorchem Kupa, Kazincbarcika, Ferencváros - U. Dózsa, 15 ó, a pénteki győztesek mérkőzése, 18 ó karate: 3. IBUSZ Világ Kupa, Budapest Sportcsarnok, 8 ó kézilabda: Elegant Kupa nemzetközi női torna, Szolnok: Magyar ifjúsági válogatott - Ausztria, 15 ó Csehszlovákia - Dánia, 16.30 ó Bulgária - Magyarország, 18 ó Férfi, női bajnoki mérkőzések, köztük a férfiaknál: FTC - Elektromos, Népliget, 11 ó kosárlabda: Férfi, női bajnoki mérkőzések, köztük a férfiaknál: Tungsram - Csepel, Megyeri út, 16 ó, MAFC - Baja, Dózsa Gy. út, 16 ó Bp. Honvéd - Videoton, Dózsa Gy. út, 17.45 ó Zalaegerszegi TE - Körmend, 17 ó, a nőknél: MTK-VM - BSE, Hungária krt., 18 ó labdarugás: NB I-es mérkőzések: Pécsi MSC - Veszprém, 13.30 ó Debreceni VSC - Bp. Honvéd, 13.30 ó U. Dózsa - Haladás, Megyeri út, 16 ó Siófok - Csepel, 16 ó FTC - Tatabánya, Üllői út, 16 ó Videoton - Békéscsaba, Székesfehérvár, 16 ó (folyt.köv.)
1989. október 27., péntek 12:27
|
Vissza »
|
|
Hétvégi sportműsor (2. rész)
|
motorsport: Magyarország - Ausztria válogatott salakmotoros csapatviadal, Nyíregyháza, 14 ó szörf: Funsport Kupa, Gárdony, 9 ó vizilabda: OB I-es mérkőzések, köztük a férfiaknál: U. Dózsa - BVSC, Komjádi uszoda, 19.15 ó, a nőknél: Szentesi Vízmű - BVSC, 11 ó október 29. vasárnap: --------------------- atlétika: 5. Rank Xerox nemzetközi maratoni, egyben Budapest-bajnokság és Király Pál emlékverseny, Népliget, 11 ó, előtte 5 km MÉH-futás, 9 ó, 10 km MÉH-futás, 10 ó jégkorong: Magyar Kupa és Ongrochem Kupa, Kazincbarcika, a harmadik helyért, 14.30, az első helyért, 18 ó karate: 3. IBUSZ Világ Kupa, Budapest Sportcsarnok, 8 ó kézilabda: Elegant Kupa nemzetközi női torna, Szolnok: Dánia - Ausztria, 9.30 ó Magyar ifjúsági válogatott - Bulgária, 11 ó Magyarország - Csehszlovákia, 12.15 ó Férfi bajnoki mérkőzések, köztük: Szolnoki Olajbányász - Tisza Volán, 16 ó, Rába ETO - Tatabánya, Győr, 17.30 ó, Pemü-Honvéd - VÁÉV-Bramac, Solymár, 16.30 ó, Pécsi MSC - III. ker. TTVE, 11 ó kosárlabda: Férfi, női bajnoki mérkőzések, köztük a nőknél: Bp. Spartacus - BEAC-Gépszev, Kőér u., 17 ó, Pécsi VSK - Tungsram, 17 ó (folyt.köv.)
1989. október 27., péntek 12:31
|
Vissza »
|
|
Hétvégi sportműsor (3. rész)
|
labdarugás: NB I-es mérkőzések: MTK-VM - Vasas, Hungária krt., 11 ó, Vác - Rába ETO, 13.30 ó NB II-es mérkőzések (mind 13.30): Keleti csoport: Salgótarjáni Síküveg - Szegedi Dózsa Szolnok - Mezőtúr Diósgyőri VTK - Kazincbarcika Eger - Debreceni Kinizsi BVSC - Metripond Debreceni MTE - NYVSSC Szarvas - Baja Szeged SC - Kecskemét Nyugati csoport: Tapolca - Ajka Keszthely - ZTE III. ker. TTVE - BMTE Törley, Hévizi út Dunaújváros - Szekszárd Dorog - Komló Paks - Oroszlány Nagykanizsa - Sopron Mohács - Volán sí: Mikro Kupa síroller verseny, Dobogókő, 10.30 ó szörf: Funsport Kupa, Gárdony, 9 ó tájfutás: Ripszám Henrik emlékverseny, Zobákpuszta térsége, 10.30 ó vizilabda: KEK-elődöntő, első mérkőzés, Komjádi uszoda, 18 ó: FTC - Dinamo Moszkva+++
1989. október 27., péntek 12:35
|
Vissza »
|
|
|
|
|
|