 |
 |
|
 |
 |
|
 |
 |
BBC:
Fidesz-kongresszus - 1. folyt.
"Orbán Viktort kértem a telefonhoz, és megkérdeztem tőle:
módosult-e a Fidesz álláspontja a kommunistákkal kapcsolatban a
Magyar Szocialista Párt létrejötte nyomán?
- A kommunistákkal kapcsolatban az állásopontunk nem módosult. A
kommunistákról ugyan az a véleményünk, mint eddig volt. A helyzet
csak annyiban változott, hogy van egy új párt, amely azt mondja
magáról, hogy nem kommunista párt, hanem szocialista... A kérdés azonban az, hogy a Fidesz változtat-e a választási
stratégiáján, az okból, hogy megjelent a politikai palettán egy új
szocialista párt. A Fidesz eddig nem változtatott ennek hatására
politikai stratégiáján. Azért nem változtatott, mert a pénteki,
illetve a mostani szombati ülésen a Fidesz saját választási
programjának a kidolgozásával volt elfoglalva. A szakértők által
elkészített tervezeteket vitatták meg szekciókban."
|
|
 |
|
 |
 |
 |

Kisorsolják az át nem vett nyereménytárgyakat
|

1989. március 16., csütörtök - Az IBUSZ és az Eurotrade-Novotrade Rt. tájékoztatja az 5 dolláros sorsjegyes játék résztvevőit, hogy a következő, március 20-i sorsoláson a már meghirdetett nyereménytárgyakon felül azokat a nyereményeket is (újból) kisorsolják, amelyeket az 1988. december 20-ai sorsolás nyertesei nem vettek át. Összesen mintegy 30 különféle nagy értékű nyereménytárgy, így például színes tv, video, Hi-Fi torony, rádiómagnó, társasút-utalvány nem talált gazdára.
A játék meghirdetőinek többféle elképzelésük is volt, hogy az át nem vett nyereményekkel mi történjen. Szóba került például, hogy felajánlják a tárgyakat a Fóti Gyermekváros, illetve az SOS Gyermekfalu részére. Más elképzelés szerint a nyeremények értéke az állami költségvetésbe került volna, s végül az is felvetődött, hogy újból kisorsolják ezeket a tárgyakat. A Fogyasztók Országos Tanácsa - a fogyasztók érdekeinek védelmében - felhívta a sorsjáték szervezőit, hogy ez utóbbi módon értékesítsék a feledékeny játékosok nyereményeit. (MTI)
1989. március 15., szerda 21:14
|

Vissza »
A hírhez kapcsolódik »
|
|
|
 |
|
 |
 |
|
 |
 |
|
 |
 |
|
 |
 |
MTV2 nézői telefonok:
" - Vass László vagyok Győrből, a 21-768-as telefonról. 18 fok van Győrben. Köszönöm.
- Budapest, 2o, Győr 18, Pécs 17, Miskolc 17, Kecskemét 18.
- Halló, Jó napot kivánok. A telefonom: 1-683-153. legyenek szivesek, ha valamit nyertem, akkor legyenek szivesek visszahivni.
- Budapesten most 18.5 fok van, és a budaőrsi állomáson pedig 18.8 fok van. Viszont hallásra. 683-53 a telefonom.
- Jó napot kivánok. Kaposvárról Vecseo Mihályné vagyok. A nagykanizsai időjárásjelentéssel kapcsolatban: 16.7 a hőmérséklet. Köszönöm, viszont hallásra."
|
|
 |
 |
890616 – EGY NAP ANATÓMIÁJA
Az 1956-os Intézet új internetes tartalomszolgáltatása Nagy Imre és társai újratemetésének napjáról. Szerkesztette: Rainer M. János és Topits Judit.
|
|
 |
|